Seriyi Devam Ettirmek İstiyoruz

Seriyi Devam Ettirmek İstiyoruz
Seriyi Devam Ettirmek İstiyoruz

Teknik Direktörü Serdar Bozkurt, hafta sonu deplasmanda oynayacakları Sandıklıspor maçına 3 puan için çıkacaklarını söyledi.

Son 3 haftada yakaladıkları galibiyet serisine bu maçta da devam etmek için mücadele edeceklerinin altını çizen Bozkurt, “Hafta sonu deplasmanda oynayacağımız Sandıklıspor maçını da kazanmak için mücadele edeceğiz. Son 3 maçımızdan aldığımız galibiyetlerle hem iyi bir seri yakaladık, hem de Play-Off potasına girdik. Bundan sonraki süreçte daha da iyi yerlere gelmek için mücadele edeceğiz. Bu nedenle Sandıklı deplasmanında da sahadan 3 puanla ayrılmak istiyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi bizim için önümüzdeki her maç final niteliğinde. Rakibimizin puan cetvelindeki yeri kimseyi yanıltmasın. Bu maç hiç ama hiç kolay geçmeyecek. Her iki takımda sahada canla başla kazanmak için mücadele edecek.Çünkü iki takımın da ayrı hedefleri var.

Ancak biz her maça olduğu gibi bu maça da en iyi şekilde hazırlandık. Sahada rakibimizden çok bizim ne yapacağımız daha da önemli. Biz kazanmaktan başka bir düşünceye sahip olmayacağımız bu maçı da kazanıp galibiyet serimize devam etmek adına mücadele edeceğiz. Bunu da başaracak güçteyiz” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN