Hitit Üniversitesi Adana’da tanıtıldı

Hitit Üniversitesi Adana’da tanıtıldı
Hitit Üniversitesi Adana’da tanıtıldı

Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen eğitim fuarlarına katılan Hitit Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi Sakıp Sabancı Spor ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen "Educaturk Adana Yükseköğretim Fuarı"nda öğrencilerle buluştu.
Eğitim fuarına Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Naki Çolak, İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Selçuk Kendirli, İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hülya Çağıran Kendirli, İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi Öğr. Gör. Hakan Turan ve Basın ve Halkla İlişkiler Birimi personeli Kadir Günkurusu katıldı.
Her yıl yenilenen tanıtım materyalleri ve stant tasarımıyla katıldığı tanıtım etkinliklerinde ziyaretçilerin dikkatlerini çeken üniversite, Adana’da gerçekleştirilen eğitim fuarında da öğrencilerin ve rehber öğretmenlerin ilgi odağı oldu.
Düzenlenen eğitim fuarında birçok devlet ve vakıf üniversitesi yer alırken, Hitit Üniversitesi standını ziyaret eden öğrencilere, öğrenci velilerine ve rehber öğretmenlere tanıtıcı bilgiler verildi. Yılmaz MERT

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN