ECE BANYO YÖNETİMİNDE YENİ GÖREVLENDİRMELER

ECE BANYO YÖNETİMİNDE YENİ GÖREVLENDİRMELER
ECE BANYO YÖNETİMİNDE YENİ GÖREVLENDİRMELER

Yapı sektörünün lider kuruluşu Ece Holding’e bağlı Ece Banyo üst yönetiminde yeni atamalar gerçekleştirildi. Levent Karacabay, Ahmet Çenesiz ve Ömer Türker Genel Müdür yardımcısı olarak atandılar. Yapı sektörünün dünya lideri markaları Ideal Standard'ın Türkiye operasyonlarını ve Isvea’yı bünyesinde bulunduran Ece Holding’in, pazar payı açısından Türkiye’nin ilk üç markasından biri olan amiral gemisi Ece Banyo üst yönetiminde 3 yeni atama birden gerçekleştirildi. Levent Karacabay Ece Banyo Genel Müdür Yardımcılığı’na atanırken, İşletme Müdürlüğü, Lojistik Müdürlüğü, Personel ve İdari İşler Şefliği ile Üretim Planlama Departmanı Karacabay’a bağlandı.
Ece Holding bünyesinde uzun yıllar farklı görevlerde bulunan Ömer Türker ise, Mali İşler, Satınalma, İnsan Kaynakları ve İhracat bölümlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.
Ece Holding’in teknoloji firması Genitec’in Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çenesiz ise aynı zamanda Teknoloji ve Enerjiden Sorumlu Ece Banyo Genel Müdür Yardımcılığı görevini de yürütecek. Yasin YÜCEL

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN