Çorum Özel Hastanesi’nde kişisel gelişim eğitimi

Çorum Özel Hastanesi’nde kişisel gelişim eğitimi
Çorum Özel Hastanesi’nde kişisel gelişim eğitimi

Çorum Özel Hastanesi personeline yönelik kişisel gelişim semineri düzenlendi.
2A1C Yönetim Danışmanlık tarafından verilen seminerde ‘Etkin İletişim Becerileri’, ‘Sunum Teknikleri’ ve ‘Beden Dili’ konusunda eğitim verildi.
Personelin gerek hasta ve yakınlarıyla, gerekse takım içi iletişimi pozitif yönetebilmeyi hedefleyen eğitim programı 3 gün sürdü.
Eğitimde 2A1C Yönetim Danışmanlık Şirket Müdürü ve Eğitmen Cihan Erarslan tarafından ağırlıklı olarak ilişkilerde kendin olmak, enerji ve coşkuyu sözlere yansıtılabilmesi ve insanlara kendilerini “biricik hissettirme” konuları ele alındı.
Hastane Genel Müdürü Dr. İlhan Çakır konu hakkında yaptığı açıklamada “Sunduğumuz hizmetin kalitesi kendimizi vatandaşlara doğru ifade edebildiğimiz zaman daha anlam kazanmakta. Personelimizin her türlü sorun ve ihtiyaçlarıyla yakinen ilgilenmekteyiz.
Düzenlediğimiz bu eğitim programı ile personelimizin hem iş hem de kişisel yaşamlarında birçok farkındalıklarını arttırarak ilişkilere daha pozitif enerjiyle yaklaşmalarını hedefledik.
Hastanemizi geleceğe taşıyacak olan en önemli unsurun insan kaynağı olduğunun farkındayız ve bu konuda iyileştirme çalışmalarına da öncelik veriyoruz.
Eğitim sonrası personel izlenimlerimiz de çalışmaların amacına ulaştığını göstermektedir” dedi.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN