AÖF’den kayıt yenileme uyarısı!

AÖF’den kayıt yenileme uyarısı!
AÖF’den kayıt yenileme uyarısı!

Anadolu Üniversitesinin Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinde kayıt yenileme işlemleri başlıyor.
Anadolu Üniversitesinin açıköğretim sistemine göre öğretim yapan Açıköğretım, İktisat İşletme Fakültelerine kayıtlı öğrencilerin 2010-2011 öğretim yılı kayıt yenileme işlemlerinin 29 Kasım 2 Aralık 2010 tarihleri arasında yapılacağı bildirildi.
AÖF Bürosunda konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:
“Kayıt yeniletmek isteyen öğrenciler, 2010-2011 öğretim yılı "Öğretim Gideri" ve "Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı" 1. taksit ödemelerini 29 Kasım 2 Aralık 2010 tarihleri arasında kimlik numarası ile Vakıfbank İnternet Şubesinden, Vakıfbank ATM'lerinden (kartlı veya kartsız). 444 0 724 Vakıfbank Telefon Bankacılığından ve tüm Vakıfbank Şubelerinden yapabileceklerdir. Mazeretli kayıtların son günü olan 24 Aralık 2010 tarihinde İnternet, ATM ve Telefon Bankacılığından saat 23:30’a kadar şubelerden ise mesai saati bitimine kadar ödeme yapılabilecektir, öğrenciler, bankadan aldıkları dekontun 2010-2011 öğretim yılı "Öğretim Gideri" ve "Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı taksit ödemesine ait olup olmadığını mutlaka kontrol etmelidirler geçmiş öğretim döneminden borç olup sadece bu borcu ödeyen öğrencilerin 2010-2011 öğretim yılı kaydı yenilenmez.
Kayıt yenileme tarihleri içerisinde ödeme yapıldıktan sonra AÖF Büro-Web Sitesine (http://aofburo.anadolu.edu.tr) girilerek kayıt yenileme işleminin gerçekleşip gerçekleşmediği mutlaka kontrol edilmelidir.
Öğrencilere kayıt yenileme işlemlerinde yardımcı olması için hazırlanan "Kayıt Yenileme Kılavuz öğrenimleri süresince yararlanacakları "Öğrenci Kılavuzu"na http://www.anadolu.edu.tr adresinde ki "Açıköğretim" "Kılavuzlar" linkinden ulaşabilirler. AÖF Bürosuna 444 10 26 nolu telefondan ulaşılabilir.
24 Aralık 2010 tarihinden sonra kayıt yenileme yapılmayacak ve mazeret kabul edilmeyecektir.”

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN